Sexverhaal: Een wellustige massage | Willie Magazine

Vera Veldhoen


Nina verlangde naar ontspanning. Ze had een drukke week achter de rug vol afspraken en tijdrovende verplichtingen. Op vrijdag besloot ze zichzelf een momentje rust te gunnen. En dat kon ze nergens beter vinden dan bij Leon. Leon was een ervaren masseur, aanbevolen door een collega vanwege wat zij “magische handen” noemde. Nina had haar twijfels gehad, maar had toch een afspraak gemaakt. 

Toen ze voor het eerst op zijn massagetafel lag en Leons zachte maar stevige handen haar rug raakten, voelde ze meteen een diepe ontspanning. Sindsdien kwam ze steeds terug bij hem als ze aan de drukte van alledag wilde ontsnappen. Dat Leon er ook nog eens verdomd goed uitzag met zijn gespierde armen, zijn stoppelbaard en zijn donkere bruine ogen, was mooi meegenomen. 

Nina belde Leon en maakte een afspraak voor een massage. Alleen al het horen van zijn diepe, melodieuze stem aan de telefoon ontspande ze enigszins, maar deze keer voelde ze ook iets anders. Toen Leon het gesprek afsloot met: “Prima, tot vanavond. Ik kijk ernaar uit je te zien”, voelde ze een opwindende tinteling diep in haar onderbuik. 

Vol prikkelende voorpret ging ze na haar werk naar Leons studio. Toen hij de deur opende en haar met een warme glimlach begroette, voelde ze opnieuw die aangename, opwindende kriebelen in haar buik. Leons ogen fonkelden, alsof hij haar gevoel had opgemerkt. “Kom verder”, zei hij. Hij leidde haar naar de massageruimte ernaast, die enkel door kaarslicht werd verlicht. Zachte muziek klonk uit een speaker in de hoek. Nina merkte hoe de tinteling zich verspreidde door haar hele lichaam, vergezeld van een weldadige warmte. 

“Kleed je maar uit”, zei Leon zacht maar beslist. Hij keek haar diep in haar ogen aan, waardoor de tinteling tussen haar benen veranderde in een zacht kloppend verlangen. Ze hield zijn blik vast, stapte uit haar schoenen, trok langzaam haar jurk uit en maakte haar bh los. Alleen in haar slipje stond ze voor hem. Hij glimlachte. “Ga maar liggen. Je mag nu helemaal ontspannen en loslaten.” 

Leon begon de massage bij haar bovenarmen, met zachte strijkbewegingen die als kleine elektrische impulsen over haar huid gleden. Zijn stevige handen gleden over haar rug, masseerden haar schouders en werkten elke spanning uit haar spieren. 

Nina sloot haar ogen en ontspande. Ze gaf zich volledig over aan deze sensuele ervaring. Ze voelde niets anders dan Leons handen op haar lichaam, alsof ze ermee versmolt. 

Leon pakte warme massageolie en liet die over haar rug druppelen. Met vaardige vingers verdeelde hij de olie in cirkelende bewegingen van binnen naar buiten. Met elke beweging voelde Nina haar opwinding groeien. “Voelt dat lekker?”, vroeg Leon zacht. Nina antwoordde alleen met een zachte kreun tussen haar half geopende lippen. 

Zijn handen gleden langzaam naar beneden. Ze voelde de warmte tussen haar benen toen hij haar billen masseerde. Toen hij de binnenkant van haar dijen naderde, vertraagde hij zijn aanrakingen, waardoor een spanning ontstond die Nina nauwelijks kon verdragen. Er ontsnapte haar weer een zachte kreun. 

Zijn handen gleden op en neer, steeds dichter in de buurt van haar schaamlippen, maar zonder ze echt aan te raken. Het kloppen tussen haar benen was inmiddels zo hevig, dat haar hele lichaam smeekte om intensere aanrakingen. 

Leon leek dat te voelen. “Draai je maar om”, zei hij bijna fluisterend, en Nina gehoorzaamde. Hij druppelde opnieuw massageolie op haar borst. Terwijl hij haar diep in de ogen keek, legde hij zijn handen op haar sleutelbeen en bewoog naar haar borsten. Nina’s tepels verstijfden. Dat ontging hem niet, hij pakte haar borsten teder vast en streek met zijn duim over haar stijve tepels. 

Nina kneep haar dijen samen. Leon boog zich naar haar toe, zijn gezicht vlak bij het hare… “”Vind je dit fijn?”, vroeg hij zacht. “Ja”, bracht ze uit, terwijl ze haar lichaam dichter tegen zijn handen aandrukte. Ze voelde zijn adem op haar huid en haar opwinding groeide steeds verder. “Wil je dat ik verderga?” 

Nina knikte. Leon liet zijn handen naar beneden glijden tot aan de rand van haar slip. Hij keek haar nog eens vragend aan en Nina knikte opnieuw. Voorzichtig trok hij haar slip over haar benen en liet hem op de grond vallen. 

Verlangen overspoelde haar toen zijn handen weer over haar lichaam gleden. Eén hand legde hij op haar bovenlichaam. Met de andere hand bewoog hij zich tergend langzaam naar haar vulva, masseerde zacht haar onderbuik en gleed dan over haar schaambeen naar haar glanzende vulvalippen. 

Met twee vingers streelde hij haar lippen en bewoog zijn hand op en neer, zonder haar clitoris aan te raken. Nina beet op haar lip en kreunde. Toen drong Leon voorzichtig in haar binnen, met twee vingers die hij licht omhoog drukte. Langzaam en ritmisch masseerde hij haar G-spot, terwijl zijn handpalm op haar clitoris rustte. 

Nina’s ademhaling versnelde, net als Leons bewegingen. Ze verloor zich in het gevoel van pure lust, voelde alleen nog zijn handen tussen haar benen. 

Alles om haar heen vervaagde toen ze haar hoogtepunt naderde. Haar hele lichaam spande zich aan, Leons bewegingen werden krachtiger en toen ze klaarkwam, kon ze een luide kreun niet onderdrukken. Golven van genot trokken door haar lijf en deden haar beven. 

Toen het orgasme was weggeëbd, trok Leon zich langzaam terug. Nina werd overmand door het gevoel van diepe innerlijke rust dat ze al kende van eerdere bezoeken aan Leon. Alle zorgen van de week waren compleet verdwenen. 

Ze kwam overeind van de massagetafel, trok haar slipje en haar jurk aan. Ze keek Leon aan. 

“Kom alsjeblieft terug wanneer je maar wilt”, zei hij met een zachte glimlach. 



Bron